המסע עוד לא תם

על ההשקה של "מבצע לורנס" מאת שי חיון

השבוע השיק שי חיון , תושב גאליה את ספר הביכורים שלו  "מבצע לורנס", בהוצאת "אופיר ביכורים". את הערב כיבדו בנוכחותם אורחים רבים ובני משפחה שהגיעו לחלוק כבוד לשי לרגל צאת ספרו. שי חתם על ספריו שנרכשו על ידי האורחים ובני המשפחה. " מבצע לורנס" הינו רומן עלילתי עם נגיעות אקטואליות  מדיניות וחברתיות.

בין האורחים הנכבדים נצפו : עו"ד אוריאל לין, נשיא לשכת המסחר , פרופ' דגני , נשיא חברת גיאוקרטוגרפיה ואודי אוחנה מנכ"ל "אופיר ביכורים". שאף נשאו דברי ברכה באירוע.

 

שי חיון סגן אלוף במילואים אחרי תפקיד מג"ד, מנכ"ל ובעלים של חברת SQ , ומדריך טיולים מוסמך. חונך למנהיגות אישית ועסקית ומלווה במסעות אל עבר הייעוד לפי מדריך מסע, שהגה אחרי ניסיון אישי שעבר.

 

עו"ד לין ציין כי "שי נותן לנו תיאור מצב נדיר.  קצין בכיר בצבא בשם גדי הנתון לבדו בשטח האויב והמצוי במרדף מתמיד של החיזבאללה בתחומי לבנון. אך יחד עם זאת אין בו את האגוצנטריות ואת "האני" המצוי תמיד במרכז העניינים.  מול אותו קצין בצה"ל היוצא לבצע מבצע מסוכן בשטח האויב יש תמיד את החלק השני,  האישה והילדים.  הם חלק בלתי נפרד מהסיפור והם שזורים באופן אינטגרלי בעלילת הספר.

מדובר בספר שיש בו הרבה מאוד ערכים, היכולים גם להסביר לנו את כוחו של צה"ל ואת כוחה של המדינה.  הרבה הקרבה עצמית של יחידים היוצרים את הביטחון למען רבים

 

דגני ציין כי הוא שמח מאוד לראות ששי מגשים את חלומו. זאת  לאור המידע הרב שצבר לאורך השנים הן בצבא והן באזרחות . ומקווה כי ספר ביכורים זה יהיה רק התחלה לעוד שנים של יצירה וכתיבה.

 

"זהו אכן רגע מרגש מאוד לחבוק ספר ביכורים ראשון" ציין שי אשר שיתף את האורחים במסע האישי שעבר עד צאת ספרו . שי  אף הפתיע את הנוכחים שציין שהוא בשלבי סיום לספרו השני.

 

 ואנחנו אומרים כל הכבוד !

 

 

קרדיט צילום : דודו אבישר

 

 

 

 

 

 

 

נסו בעצמכם

השתמשו בדמו שלנו כדי לדמות כיצד המערכת עובדת.
site/showDemo
Share |
© 2010 Copyright כל הזכויות על התכנים באתר שמורות לחברת SQ איכות השירות.
מונסייט תוכנה בע"מ בניית אתר