לקוחות ממליצים

נטע גנצין ולמר, מנהלת תפעול ובקרה בחברת הראל ביטוח ופיננסים

" ...בעזרת השיטה SQM אנחנו מצליחים לרדת לרזולוציה של נציגי השירות ולראות איפה אפשר לשפר ולהשתפר יחד איתם. ופעם שניה ברמה האסטרטגית, ברמת התהליך איך לשנות תהליכי עבודה באגף השרות כדי לייצר שביעות רצון טובה של הלקוחות שלנו." 

 


 

רון אבל, מנהל אגף השירות והטכני בחברת סמל"ת (יבואנית פיאט ואלפא רומאו)

אנחנו עובדים עם SQ מזה מספר שנים והיופי בזה הוא השימוש שאנו עושים בתוצאות הסקרים בחברה... האנשים שלנו בשטח מכירים את זה היטב ומזהים את הנקודות החלשות שיש לכל מרכז שירות... חברת סמלת משתמשת בכלי זה היטב כדי ליישם את המטרה שהצבנו לעצמנו שהלקוח במרכז...ולתת לו את המגיע לו ולשים את הנקודות במקום שהוא רוצה שיפור.

  


 

אורן כהן, מנהל המוקדים הטלפונים בקבוצת ישראכרט

SQ היא לא רק חברה שעושה עבורנו סקר... SQ היא שותף לדרך מאחר והיא מדברת איתנו ברמה היומיומית וחודשית ושואלת אותנו מה עוד אפשר לעשות...ואיזה אדפטציות אפשר לעשות באתר ובכלים כדי שנקבל את מירב המידע עבור לקוחותינו.."

 

 


 

  

אלון הוניגמן, סמנכ"ל שירות תדיראן גרופ

מערכת ה- SQ הפכה אצלנו לכלי ניהולי המאפשר לנו לנתח את איכות העבודה של הטכנאים, של נציגי השירות ולאתר תקלות דרך האורות האדומים בזמן אמת עבור לקוחות שעדיין לא מרוצים גם לאחר הביקור.
אחד היתרונות הבולטים של מערכת SQ היא שהכל נעשה paperless...אנחנו עובדים עם SQ כבר 4 שנים וזוכים ל-וואוו גדול מצד הלקוחות.."

 


 

פנינה שנהב, יו"ר המי"ל(המרכז ישראלי לניהול)

SQ מלווה אותנו בפרויקטים מגוונים.. היכולת שלהם, מצד אחד לבנות את מתודת המחקר בצורה מאד טובה ומצד שני לנתח את התוצאות כך שתהינה מאד ישימות לצרכים העיסקיים שלנו, היא מאד גבוהה.
אנחנו מרגישים ש-SQ הם פרטנר הם לא ספק הם פרטנר שהולך איתנו יד ביד כל הזמן מביא יוזמות חדשות... מאיר בפנינו אתגרים מכל מיני זוויות שנוכל יחד איתם להשתבח במהלך הזמן..."

 

 

 


 

יובל חן, סמנכ"ל תפעול ושירות בחברת א.פ עיצובים (ביתי לי ואיי די דיזיין)

"..אנחנו עובדים עם חברת SQ קרוב ל- 10 שנים. SQ מלווה אותנו בהרבה מאד תהליכים ... שבסופם קיבלנו כלים פרקטים ואופרטיביים שבזכותם יכולנו לשפר ולייעל את התפעול כללי ואת השירות בסניפים ובמוקד השירות..."

 

 

 


 

 

חולי רז, מנכ"ל חולי רז יועצים בע"מ

בעולם העיסקי שם המשחק הוא מדידה ואיך מדידה מניעה לפעולה.. ומצאתי את חברת SQ לא כמו הרבה מאד חברות מחקר אחרות. לשמחתי אני ממליצה על SQ לכל לקוחותי משום ש- SQ נותנת פתרון שבכל רגע נתון אפשר לראות את כל הגרפים ותוצאות... המחקר הוא אחד מהכלים הניהוליים ולא שהמנהלים עובדים בשביל המחקר..."


 

נסו בעצמכם

השתמשו בדמו שלנו כדי לדמות כיצד המערכת עובדת.
site/showDemo

קראו המלצות נוספות

ü  דינמיקה סלולר- הודות לתוכנת SQ Online וללווי הצמוד המסור והקצועי של הצוות הצלחנו לייצר תהליך ששדרג את רמת השרות בסניפים ובמוקד בתוך תקופה של 3 חודשים קראו עוד

 

ü הרשות לעסקים קטנים- "הקמת המערכת, בנית השאלון, ההדרכה וההטמעה בסניפים בוצעו באופן יעל ומקצועי תוך עמידה בלו"ז שנקבעו ולשביעות רצוננו המלאה..." קראו עוד

Share |
© 2010 Copyright כל הזכויות על התכנים באתר שמורות לחברת SQ איכות השירות.
מונסייט תוכנה בע"מ בניית אתר